Vesmír má někdy pěkně blbej smysl pro humor…

Je to týden, co jsem se seznámil (osobně) s Kavárnou Paseka. Hned mi přirostla k srdci… Úžasné místo, které vytvořili úžasní lidé…Byl to krásný podvečer, který jsme společně prožili a děkuji všem, kteří byli s námi… …Ve čtvrtek jsem otevřel Facebook a zažil šok. Na sociální síti čtu:

„Vyhořela nám kavárna… nad ránem došlo ke zkratu na elektrickém čerpadle jedné z chladících vitrín…Díky bohu sousedům neshořela kavárna celá. Nicméně i tak … je to všude. Jdu se zhroutit… Tentokrát opravdu.“

Nevěřil jsem vlastním očím! Bylo to, jako kdyby se Vesmír bavil. Chápete to? ! Před pár dny jsem tam byl, seznámil jsem se s kavárnou a těmi, kdo svůj sen uvedli v realitu. A o pár dní se dozvíte, že Kavárna Paseka VYHOŘELA!

Bezmoc a pocit, že se tam nahoře někdo baví… To byly bezprostřední pocity… Nechybělo ani staré známé PROOOOOČ??!!

Kdybych tak mohl vstát z vozíku a jít pomoct…podpořit! Jediný co jsem cítil byla BEZMOC!

Ozvala se paní majitelka kavárny se slovy, že chce zopakovat čtení básní a povídání o knížce až se kavárna znovu otevře. Ulevilo se mi! Byl jsem moc rád, že Paseka vstane z popela. Jak řekla Paní Paseková:

Čeká nás spoustu práce, ale to zvládneme!

Přátelé, sledujte prosím Facebookovou stránku Kavárna Paseka –https://www.facebook.com/kavarnapaseka/ A pomozte udělat Paseku. Objeví se tam vše co bude třeba + termíny brigád.

Pojďme pomoci https://www.facebook.com/kavarnapaseka/

Děkuju moc
Vašek

Sdílej tento článek...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code