A je to tady kalendář říká, že je šestnáctého. Ano, šestnáctého je každý měsíc, ale šestnáctý červen je (naštěstí) jednou za rok. Právě jsem zestárnul o další rok. I když na to nevypadám, je to tak, že šestadvacet mi klepe na rameno. „26“ – hezké číslo… do kulatin zbývají čtyři roky.  Nu, což čas letí, stárneme všici.

Mám před sebou 365 dní kdy mi bude 26ka dělat společnost a já se těším co mi přinese. Je to celkem dobrodružství pozorovat, jak se život vyvíjí. Nikdy nevíme, co přijde a co nás překvapí – to je na tom všem hezké a povzbuzující. Těším se na to, co přijde. Vážím si dnů, kdy se potkávám s přáteli a lidmi, které mám rád. Rád poznávám nové lidi a jsem rád mezi lidmi. Chci, aby takových dnů bylo co nejvíc. Přeji si, aby se mi dařilo v práci a ve všem co dělám. Abych byl, co platný a vše se mi dařilo tak jak nejlépe bude možné.

Život je Změna. Neustále se posouváme kupředu. Věci se mění a vylepšují. Tímto bych Vás chtěl přivítat na novém webu, který od dnešního dne pouštíme do internetových vod. Děkuji Markétě Rysové – Anomaly Photography za krásné fotky mé osoby, které jsou a budou součástí webu. Děkuji Janu Mašínovi – 4D Marketing za vytvoření grafické podoby webu a to včetně loga. Děkuji kodérům Michalu Petrovi a Filipu Kulíškovi.

Vítám Vás na mém webu a doufám, že se budeme pravidelně potkávat nejen zde, ale i na sociálních sítích…

 

 

Sdílej