Rok 2021 má skoro za sebou první měsíc. A upřímně řečeno i když to nevypadá, děje se toho celkem dost. Alespoň u mě. 😊 Absolvoval jsem kurz. Jestli je dnešní doba v něčem výhodná, nepochybně je to přechod do online v kultuře a vzdělávání. Ano, online semináře tu byly, jsou a budou. Přesto si myslím, že současná situace nahrává tomu, že spousta lidí, kteří svému oboru rozumí předávají své zkušenosti pomocí internetu. Semináře, které by se konaly v přednáškových místnostech jsou teď online.

Určitě znáte rčení, že je důležité míti Filipa. Jednoho Filipa mám tu čest znát. Je z Brna a jmenuje se Filip Novák. Věnuje se nejen Marketingu. Má svůj kanál na YouTube – Zeptej se Filipa. Je zábavný, své zkušenosti předává poutavou formou, s lehkostí. Je svůj a na nic si nehraje. Otevírá zajímavá témata a nenechá si nic líbit, používá argumenty, radí, pořádá školení semináře a videokurzy.

Díky Filipovi jsem se dozvěděl o Umění jak zvládat konflikty. Už vím, že konflikt nemusí být tragédie a že existují masky, které si během rozepře nasazujeme. A taky, že slona musíme sníst po kouskách. Cesta k novým obzorům se otevírá i Vám a vůbec nemusíte být Marketér. Kurz prospěje Vašemu osobnímu rozvoji. Neváhejte a pusťte si Filipovu upoutávku na kurz. Já nelituju, nebudete ani Vy!

KURZ a další informace https://zsf.cz/produkt/umeni-zvladat-konflikty

Sdílej